Takst Team - ditt takstfirma i Rogaland

Rogaland fylke er vårt primærområde, men vi utfører også oppdrag i tilstøtende fylker. Hovedkontoret er i Stavanger, med avdelinger i Karmsund og Jørpeland.

Vi sikrer og takserer verdier, skader og eiendom etter bransjens standarder og etiske regler; Både privat-, næring- og landbrukseiendommer.

Selskapet er Miljøfyrtårnsertifisert, og vi etterstreber å levere bærekraftige løsninger og redusere vårt miljøavtrykk.

Kontakt

Løkkeveien 87
4008 Stavanger

Norevegen 7
5542 Karmsund

Direktør Sæthersgate 15
4100 Jørpeland

Ryggveien 53G
4072 Randaberg

Hågenholen 18
4346 Bryne

Ørnaberget 43
4049 Hafrsfjord

Haukakvamsvegen 7
5585 Sandeid

Næsgårdsgaten 1
4370 Egersund

Giljastølveien
4335 Dirdal

Einervegen 5
4056 Sola

Bjørn Åge Maribu

Bjørn Åge Maribu

T: 901 15 034
E: bjorn.age@takst-team.no
Stavanger

Ellen Margrethe Walvik

T: 982 12 520
E: ellen.margrethe@takst-team.no
Stavanger
Else Vold Madsen

Else Vold Madsen

T: 997 33 975
E: else@takst-team.no
Stavanger

Svein Tore Torgersen

T: 913 04 908
E: svein.tore@takst-team.no
Stavanger

Lars Erik Rødne

T: 928 14 086
E: lars.erik@takst-team.no
Stavanger

Arnt Michaelsen

T: 951 33 566
E: arnt@takst-team.no
Stavanger

Vegard Belaska

T: 957 55 784
E: vegard@takst-team.no
Stavanger

Asle Gilje

T: 928 39 377
E: asle@takst-team.no
Stavanger

Asgeir Frafjord

T: 934 80 674
E: asgeir@takst-team.no
Stavanger

Asbjørn Frafjord

T: 924 05 207
E: asbjorn@takst-team.no
Egersund, Stavanger

Mindor Holte

T: 468 24 793
E: mindor@takst-team.no
Jørpeland
Uten navn

Bjørnar Mangelrød

T: 948 38 139
E: bjornar@takst-team.no
Jørpeland
Vidar Stakkestad

Vidar Stakkestad

T: 928 04 400
E: vidar@takst-team.no
Haugesund / Karmøy

Tor Petter Alfredsen

T: 930 87 443
E: tor.petter@takst-team.no
Haugesund / Karmøy

Torbjørn Sætre

T: 952 39 786
E: torbjorn@takst-team.no
Haugesund / Karmøy

Om Takst Team

Takst Team AS har drevet med taksering siden 1985.

  • Våre takstingenører er sertifisert gjennom Norsk takst, og følger deres etterutdanningsprogram.
  • Vi har ansvarsrett og er godkjent bedrift hos Fagrådet for Våtrom (Byggebransjens Våtromsnorm).
  • Vi utfører oppdrag for privat-, forsikring- og bedriftskunder.

Vi er medlem av Takstnett, og stiller med beredskap over hele landet ved store hendelser.

Våre verdier;

  • Kompetent:  Vi har både spiss og breddekompetanse
  • Uavhengig:   Vi er uavhengige og profesjonelle
  • Nytenkende: Vi er framoverlente og toneangivende

Setter pris på dine verdier!

Bestill befaring

Kontaktskjema bedrifter
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Velg tjeneste
Click or drag a file to this area to upload.